Studniówki 2009

Studniówki w ZSP nr 1 w Barlinku miały w tym roku bardzo nietypowy charakter. Otóż po raz pierwszy odbyły się nie w Barlinku, a w leśniczówce Przełęsko oddalonej od naszej miejscowości ładnych kilkadziesiąt kilometrów (może to bliżej ale po lesie i śniegu wydawałoby się to strasznie daleko).

Długi dojazd rekompensowała  jednak atmosfera przytulnej leśniczówki. Dużo miejsca, wspaniały wystrój, ogień trzaskający w kominku. Dookoła las i śnieg. Wymarzony obrazek.

Z uwagi  na fakt, że w roku szkolnym 2008/2009 maturę w naszej szkole zdaje 5 klas, studniówki podzielono na dwie tury. W pierwszej 6.02.2009 bawiły się klasy III LO B wychowawczyni Pani Izabela Ziobrowska i  III LO C wychowawczyni Pani Teresa Wróblewska.

W drugiej III LO A wychowawczyni Pani Dorota Binduga-Wieczorek, III LO D wychowawczyni Pani Sujkowska oraz IV TM wychowawca Pan Zbigniew Blezień. Atmosfera  studniówki jak zawsze bardzo dobra.

Dla każdego jest to niepowtarzalna chwila, którą  przeżyć można tylko raz w życiu. Stąd też młodzież bawiła się  do utraty tchu. Były tańce, pociągi, tradycyjny polonez. Myślę, że nikt nie miał powodu do narzekań. A za 100 dni matura.

                      Andrzej Rudnicki
 

Copyright (c) 2004 Echo Barlinka