Karnawałowa uczta

Pyszne jedzenie, dobra zabawa i duch sportowej rywalizacji. Czy to możliwe, aby te trzy elementy występowały w jednym miejscu ? Na zaproszenie Państwa Emilii i Ireneusza Pierzchała grupa osób niepełnosprawnych ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Osinie gościła w restauracji Hotelu Limba.

Właściciele zafundowali nam kilka rodzajów pizzy, napoje i słodycze. Była to uczta dla podniebienia – wkoło same zadowolone twarze, widać, że wszystkim smakowało. Z głośników dobiegała rytmiczna muzyka, a nasi podopieczni lubią tańczyć. Na parkiecie pojawili się pierwsi tancerze, a po chwili cała grupa świetnie się bawiła.

Ale to nie koniec atrakcji. Pan Grzegorz Janusze właściciel Bowling Bar zaprosił naszą grupę na kręgle. Dla wielu z nas było to pierwsze zetknięcie z tą dyscypliną sportu. Nikt się jednak nie zniechęcał niecelnymi rzutami. Wręcz przeciwnie, mobilizowało to nas do dalszej gry. I na efekty nie trzeba było długo czekać – co chwilę rozbrzmiewały okrzyki radości i zadowolenia. .

Osoby, dla których kule okazały się za ciężkie, rozegrały turniej darta Był to bardzo udany dzień, pełen wrażeń i niezapomnianych przeżyć. Naszym sponsorom bardzo serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie i bardzo miłą obsługę.

Przy okazji chcieliśmy też podziękować za wsparcie finansowe naszego Stowarzyszenia Aperto Porto Panu Markowi Dassuj oraz Sylwestrowi Babij.

                                           Ryszard Gajdziński
 

Copyright (c) 2004 Echo Barlinka