DART W VIP- ie

W niedzielne popołudnie, pierwszego dnia lipca w pubie VIP odbył się I Turniej American Dart. Do zawodów przystąpiło 12 sympatyków tej gry, w tym 4 osoby z Myśliborza. Miejscowi gracze okazali się jednak mało gościnni, zgarniając wszystkie nagrody. Dzięki uprzejmości właściciela baru „Malibu” Grzegorza Małychy(wypożyczenie automatu do gry) rozgrywki toczyły się równocześnie na 2 tarczach, co niewątpliwie przyspieszyło tempo gry.

Po pierwszym losowaniu zawodników podzielono na 3 grupy po 4 osoby(awans uzyskiwała dwójka najlepszych). Następnie dokonano podziału na dwie grupy po 3 uczestników. Do finału dostało się 4 najlepszych( po dwóch z każdej grupy). Niejednokrotnie zawodnikom we znaki dawało się zmęczenie. Ostatecznie po ciężkich finałowych bojach najlepszy okazał się Tomasz Fabich. Otrzymał on pamiątkową statuetkę oraz nagrodę pieniężną. Na przysłowiowe „parę groszy” mogli liczyć także zdobywcy miejsc nr 2 i 3.

Finałowa czwórka:

1)Tomasz Fabich

2)Mariusz Chmiel

3)Piotr Jałowicki

4)Jarosław Nawrocki

 

 Uczestnicy turnieju

 

W związku z wakacjami w pubie VIP rozpoczyna się cykl różnorodnych turniejów. W połowie lipca wystartował II turniej w PES6, natomiast wkrótce odbędzie się rywalizacja w popularna grę „Teken ”.

 

OLI
 

Copyright (c) 2004 Echo Barlinka