Stypendium dla najzdolniejszych

Mało, kto wie, że w naszym miasteczku mamy bardzo zdolną młodą osóbkę – Luizę Głowik, która za swoją wiedzę i pracowitość została wyróżniona stypendium Fundacji „Porozumienie Bez Barier” Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich.

Wspaniałą uroczystość wręczenia dyplomu opatrzonego napisem „dla utalentowanych i wybitnie zdolnych...” oraz stypendium zorganizowano w dniu 11. grudnia 2006 roku w Warszawskim  hotelu „Wiktoria”. Cóż to był za dzień pełen emocji i wrażeń, bo przecież nie co dzień otrzymuje się podarunki z rąk byłego prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego i jego współmałżonki.

To poniedziałkowe przedpołudnie na bardzo długo utkwi w pamięci laureatki jak i jej rodziców, którzy dumnie towarzyszyli jej w owej uroczystości. 

Luiza jest laureatką wielu konkurów oraz olimpiad, dwukrotnie otrzymała tytuł „Najlepszy z najlepszych. Obecnie jest uczennicą jednego z lepszych  liceów na terenie kraju popularnie nazywanego „trzynastką”, czyli Liceum Ogólnokształcące Nr 13 w Szczecinie.     Laureatce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce, a jej rodzicom składamy wyrazy szacunku i winszujemy tak zdolnej i utalentowanej córki.

                                                                                      ulf
 

Copyright (c) 2004 Echo Barlinka