Dni Barlinka 2006
 

Jak co roku latem w czerwcu Barlinek bawił się. Trzeba przyznać, iż w tym razem władze naszego miasta postarały się. Program był bardzo bogaty i każdy mógł znaleźć coś dla siebie i miło spędzić czas, a to dzięki różnorodnym atrakcjom.

Bardzo mile zaskoczona byłam zaproszeniem na nasze święto, aż trzech gwiazd: Moniki Brodki, Eweliny Flinty oraz Maćka Molendy. Ale nie zachwycajmy się tylko przyjezdnymi artystami, bo nasi równie miło potrafili zająć nam czas. Mogliśmy podziwiać wspaniałe występy grup tanecznych, wokalnych, które godnie prezentowały się na deskach barlineckiej sceny. Niesamowity i budzący wiele emocji sobótkowy występ naszego Teatru „Wiatrak” przyciągnął na miejską plażę tłumy widzów, a i koronacja nowej Królowej Puszczy Barlineckiej budziła wielkie zainteresowanie. Chetnych do wspólnej zabawy nie brakowało, Barlinek odpoczywał i szalał trzy dni.

Czekamy na kolejne Dni Barlinka, ciekawe tylko czy będą równie bogate w program artystyczny i zorganizowane z podobnych zaangażowaniem władz naszego miasta. No cóż, czas pokaże, a wtedy przekonamy się czy to był tylko początek kampanii przedwyborczej czy faktycznie w naszym mieście coś się zaczyna zmieniać na lepsze.

                                                                                                        ulf    
 

 
 

Copyright (c) 2004 Echo Barlinka