Kronika policyjna

Ostatnia kąpiel

11.marca doszło do śmiertelnego zatrucia oparami tlenku węgla. Do zdarzenia doszło podczas kąpieli i nieobecności pozostałych domowników. Reanimacja trwająca blisko 40 minut okazała się bezskuteczna.
 

Nie zdążył ukraść

12.marca o godzinie 0.30 na parkingu przy ulicy Żabiej mężczyzna usiłował włamać się do trzech zaparkowanych tam pojazdów. Sprawca okazał się mieszkańcem gminy Barlinek. Aktualnie przebywa w areszcie i czeka na rozprawę. Godny podkreślenia jest fakt, że zatrzymania dokonał funkcjonariusz będący po służbie.
 

Włamanie w biały dzień

19.marca / niedziela / doszło do włamania przy ulicy Gorzowskiej. Sprawca wyłamał drzwi balkonowe i dokonał kradzieży biżuterii srebrnej i złotej, zestawu sztućców, gatunkowych alkoholi oraz innych elementów wyposażenia mieszkania. Sprawa w toku.
 

Nie do śmiechu

16.marca kilkakrotnie dzwoniono na numer 999 z wezwaniem o udzielenie pomocy. Niestety wszystkie wyjazdy karetki, a w końcu także policji, okazały się zbędne. Sprawców „żartu” namierzono i będą odpowiadali przed Sądem Rodzinnym i dla Nieletnich za spowodowanie fałszywego alarmu.
 

Bez wyobraźni

W marcu znów doszło do zatrzymania kilku kierowców jeżdżących na „podwójnym gazie”. Pewien niepokój budzi fakt, że do jednego ze zdarzeń doszło już około godziny 8 rano!
 

Ulotne paliwo

Na stacji CPN ORLEN dochodzi do systematycznej kradzieży paliwa. Zdarzenia na szczęście rejestrują kamery video, a taśmy są aktualnie badane przez techników policyjnych i stanowią dowód w sprawie.
 

Serce nie sługa...

01. i 13. marca doszło w naszym mieście do dwóch udanych prób samobójczych przez zadzierzgnięcie. Jak wieść niesie prawdopodobnym powodem obu tragicznych zdarzeń była nieszczęśliwa miłość...
 

Copyright (c) 2004 Echo Barlinka